Предстои втори кръг на вело състезанието

След успешния старт на първото издание на „Царевска лига“, проведен на 18 март, организаторите от Сдружение „Вело Царево“, обявиха датата за провеждане на второто от серията от пет колоездачни състезания.

Вторият кръг от първенството за ученици, не на шега, е насрочен за 1 април от 10:30 ч. Той ще представлява индивидуално състезание за най-добро време за една пълна обиколка на пистата на градския стадион в Царево.

Освен към включилите се в първата проява 14 деца, от „Вело Царево“ отправят покана и към всички останали ученици, които желаят да премерят сили помежду си. Най-добрият колоездач ще спечели голямата награда – нов велосипед, класираните на второ и трето място ще получат съответно аксесоари за велосипед и каска.

Вело състезанието „Царевска лига“ се организира с подкрепата на Община Царево.